تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

اشتباهات تاثیرگذار داوری یک امتیاز به استقلال هدیه داد /صدرنشینی به تعویق افتاد

  • تاریخ : جمعه 6 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و استقلال تهران در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران با نتیجه تساوی به پایان رسیدتیم های فولاد مبارکه سپاهان و استقلال از ساعت 16:15 در زمین فولاد شهر و در حضور 15 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند كه این مسابقه با تساوی یك بر یك خاتمه یافت.
در دقیقه 37 احمد جمشیدیان دروازه استقلال را باز كرد.
بعد از این گل سپاهانی ها باز هم صاحب موقعیت شدند اما استفاده نكردند تا نیمه اول با برتری یك بر صفر سپاهان خاتمه یابد و در نیمه دوم نیز باز هم این زردها بودند که قدر موقعیت های خود را ندانستند.

در دقیقه 91 سید صالحی گل تساوی آبی پوشان را به ثمر رساند تا استقلال با یك امتیاز از اصفهان بازگردد.
قضاوت این مسابقه بر عهده هدایت ممبینی بود که چند اشتباه تاثیر گذار وی علیه سپاهانی ها مشهود بود.

وی به جانواریو، توره و خسرو حیدری از سپاهان و كیانوش رحمتی، حنیف عمران زاده و فرهاد مجیدی از استقلال كارت زرد داد.
سپاهان با این تساوی 43 امتیازی و استقلال 44 امتیازی شد. موقعیت این دو تیم در جدول تغییری نكرد و استقلال دوم ماند و سپاهان در رده سوم جای گرفت.

بازیكنان سپاهان:
مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، محرم نویدكیا( 13- هاشم بیك زاده)، خسرو حیدری، احسان حاج صفی، محسن بنگر، احمد جمشیدیان، ابراهیم توره(61- رضا عنایتی)، امید ابراهیمی، فابیو جانواریو، یانوش
سرمربی: امیر قلعه نویی

بازیكنان استقلال:
وحید طالب لو، پژمان منتظری، امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده، مجتبی جباری( 67- ایمان مبعلی)، فرزاد آشوبی، اسماعیل شریفات(72- هوار ملا محمد)، مهدی امیرآبادی، كیانوش رحمتی، مهدی سید صالحی، فرهاد مجیدی( 90- هادی شكوری)
سرمربی: پرویز مظلومیادامه مطلب