تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

سه شنبه ساعت 21 مصاف برترین های فوتبال دنیای پارسی و جهان عرب

  • تاریخ : سه شنبه 10 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

تیم های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و الهلال عربستان سه شنبه دهم اسفندماه در اولین دیدار خود از سری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2011 به مصاف هم می روند.این دیدار ساعت 21 به وقت تهران در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض به قضاوت روشن ابرماتف داور برجسته ازبکستانی برگزار می شود.

طبق هماهنگی های به عمل آمده در جلسه مدیران تیم ها سپاهانی ها با لباس زرد و الهلالی ها هم با لباس آبی در این دیدار ظاهر می شوند .

این رقابت را به واسطه افتخارات و موفقیت های سال های گذاشته دو تیم می توان به تقابل برترین های فوتبال یکی از دنیای پارسیان و دیگری را هم از جهان عرب قلمداد نمود.

سپاهانی ها مصمم اند تا با خداحافظی از بداقبالی های آسیایی تولدی دوباره در رقابت های قاره کهن داشته باشند و خاطرات شیرین سال 2007 را منهای فینال باز هم زنده کنند.

تیمی که چندی پیش در اعلام های مکرر فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان به عنوان برترین تیم ایران و هشتمین تیم برتر آسیا در دهه اول قرن بیست و یکم معرفی شده است این بار لازم است تا با عزمی دو چندان فرای ایران بام آسیا را مورد هدف خود قرار دهد و این مهم از سپاهانی که مجموعه ای از بهترین هاست به خوبی بر می آید.ادامه مطلب