تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

قلعه نوعی : به خاطر بازی سپاهان و الهلال باید به آسیا تبریك گفت

  • تاریخ : چهارشنبه 11 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

امیر قلعه‌نویی گفت: به خاطر این بازی تاكتیكی به فوتبال آسیا تبریك می‌گویم.سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پس از كسب پیروزی ارزشمند مقابل الهلال عربستان در نشست خبری پس از بازی اظهار كرد: من به فوتبال آسیا تبریك می‌گویم چرا كه دو تیم یك بازی تاكتیكی و با برنامه انجام دادند.

قلعه‌نویی ادامه داد: همان طور كه روز گذشته گفتم 50 متر رو به جلوی الهلال بسیار خطرناك بود. آنها دو مربع در مركز زمین تشكیل می‌دادند كه البته ما این دو مربع را از بازی خارج كردیم و توانستیم از نقاط ضعف ساختار دفاعی آنها استفاده كرده و به گل برسیم. با این حال من هنوز معتقدم كه این دو تیم شانس‌های اصلی صعود از گروه هستند چرا كه الهلال هم مربی بزرگ و هم بازیكنان بزرگی دارد.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال كه چطور شد كه نیمه مربیان را بردید، گفت: الهلال تماشاگران زیادی دارد و یك تیم هجومی است، به همین خاطر سعی كردیم زمان و فضا را از الهلال بگیریم و در شروع نیمه دوم هم از فضاهایی كه شناسایی كرده بودیم، استفاده كردیم و به گل رسیدیم. حتی می‌توانستیم گل سوم را هم به الهلال بزنیم اما بدشانس بودیم.

سرمربی سپاهان با بیان اینكه ساختار دفاعی تیمش امروز خیلی خوب بود، افزود: به نظر من ما در دفاع هیچ مشكلی نداشتیم و گلی كه خوردیم هم روی یك اشتباه فردی بود.

امیر قلعه‌نویی درباره بازی برگشت دو تیم هم گفت: پس از این بازی به بازی‌های لیگ برتر و دیدار با الجزیره فكر می‌كنم اما بازی برگشت قابل پیش‌بینی نیست چرا كه ممكن است دو تیم شرایط متفاوتی داشته باشند.ادامه مطلب