تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

عکاظ عربستان : خط دفاع سپاهان مانع تحقق اهداف الهلال شد

  • تاریخ : چهارشنبه 11 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

روزنامه عكاظ چاپ عربستان نوشت: خط دفاع سپاهان مانع تحقق اهداف الهلال شد.روزنامه عكاظ با اشاره به شكست 2 بر یك الهلال عربستان مقابل سپاهان ایران نوشت: الهلال در زمین خود و در حضور تماشاگران این تیم در نخستین مسابقه مقابل سپاهان با دو گل شكست خورد. در ادامه نویسنده این گزارش تاكید كرد: سپاهان در هر دو نیمه از میزبان خود برتر بود در حالی كه الهلال هم در نیمه اول با محمد شلهوب و ضربه سر احمد علی فرصت خوبی برای گلزنی داشت. سپاهان در نیمه دوم جریان بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه 51 از غفلت ماجد المرشدی استفاده كرد و گل نخست را به ثمر رساند.

این روزنامه سعودی افزود: الهلال تلاش كرد گل خورده را با حملات سریع جبران كند،‌اما خط دفاع سپاهان مانع تحقق این هدف شد و مانع رسیدن الهلال به هدفش شد. تا اینكه در دقیقه 60 گل دوم را دریافت كرد و تیم الهلال را دچار از هم گسیختگی شود.
این روزنامه در پایان با اشاره به تعویض های سرمربی تیم الهلال تصریح كرد كه تعویض های كالدرون كه شامل عیسی المحیانی ولهمسیون در دقایق تلف شده یكی از گل هایی خورده الهلال را جبران كرد تا مسابقه با نتیجه 2 بر یك به نفع سپاهان به پایان برسد.ادامه مطلب