تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

جانواریو: سپاهانی ها با هوش تر بودند/ قلعه‌نویی كنار زمین به ما انگیزه می‌دهد

  • تاریخ : چهارشنبه 11 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

هافبك برزیلی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: بازیكنان سپاهان از هوش بالاتری نسبت به الهلالی‌ها برخوردار بودند و توانستند حریف را شكست دهندفابیو جانواریو كه گل دوم تیم فوتبال سپاهان در بازی برابر الهلال عربستان را به ثمررساند درگفتگو یی با اعلام این مطلب اظهار كرد: وقتی همه شرایط برای تیم سپاهان فراهم باشد، وقتی استادیوم زمین چمن مساعدی داشته باشد و وقتی تماشاچیان زیادی مسابقه را ببینند، قطعا تیم ما بازیهای خوبی انجام می‌دهد. من خودم این مسایل بسیار برایم مهم است .

وی افزود: سپاهان بازیكنان تكنیكی و تاكتیكی زیادی دارد و در برابر الهلال واقعا توانستیم بهتر باشیم و ببریم.

وی درباره گلی كه برای تیمش به ثمر رساند گفت: فرصت خوبی نصیب تیم ما شد و من توانستم با یك ضربه ازاد به گل برسم، اما در ادامه ما همچنان خوب بازی كردیم. البته پس از گلی كه تیم حریف زد، ما تحت فشار بودیم.

جان واریو درباره شرایط خودش در بازی با الهلال نیز گفت: من این روزها در وضعیت بدنی خوبی قرار دارم، از عملكرد خودم در این مسابقه راضی هستم و تلاش می‌كنم در آینده هم بهتر باشم. همه بازیكنان سپاهان معتقدند كه تیم ما هم می‌تواند بهتر از اینها باشد.

جان واریو درباره تیم الهلال نیز خاطرنشان كرد: این تیم بازیكنان تاكتیكی قوی داشت، اما ما توانستیم برنامه‌هایمان را در زمین اجرا كنیم. هر چند بازیكنان الهلال هوش بالایی داشتند، اما ما توانمندتر بودیم. در مجموع نسبت به حریف برتری داشتیم.

هافبك تیم سپاهان با بین اینكه تمام دستورات امیر قلعه نویی در كنار زمین به خوبی اجرا می‌كند گفت: حضور قلعه نویی در كنار زمین به ما انگیزه بیشتری می‌دهد و ما هم تلاش می‌كنیم تاكتیك‌های او را بهتر اجرا كنیم . او با اشاره تمام دستورات را می‌دهد و همه بازیكنان به خوبی آن را متوجه می‌شوند.ادامه مطلب