تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

توره : عبور از خط دفاع الهلال برایم سخت نبود

  • تاریخ : چهارشنبه 11 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

مهاجم تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: در بازی مقابل الهلال شرایط خوبی داشتم و توانستم گل هم بزنم.ابراهیم توره پس از پیروزی 2 بر یك تیم فوتبال سپاهان ایران برابر الهلال عربستان در گفتگو یی با اعلام این مطلب اظهاركرد: تیم سپاهان بازی بسیار خوبی برابر تیم الهلال انجام داد. همه دیدند كه تیم ما در این مسابقه درخشید. من هم در شرایط بسیار خوبی قرار داشتم و توانستم گل هم بزنم.

وی در پاسخ به این سوال كه چطور است كه دربرخی بازیها موقعیت‌های زیادی را خراب می‌كنی گفت: فوتبال مثل زندگی است و بالا و پایین دارد. خراب كردن گل برای هر بازیكنی درهر سطحی طبیعی است و ممكن است بعضی اوقات توپها وارد دروازه نشود، اما در بازی با الهلال واقعا وضعیت بدنی ام خوب بود.

وی درباره قرارگرفتن دركنار یانوش، دیگر مهاجم خارجی سپاهان گفت: یانوش بازیكن خوبی است و ما با هم در خط حمله سپاهان به هماهنگی بالایی رسیده‌ایم.

توره درباره خط دفاع تیم الهلال و اینكه برای عبور از مدافعین حریف چقدر دچار مشكل شد اظهار كرد: در دفاع تیم حریف بازیكنان تكنیكی خوبی حضور داشتند، اما برای من كه وضعیت مطلوبی داشتم عبوركردن از آنها چندان مشكل نبود.

وی درپاسخ به این سوال كه آیا دستورات فنی امیر قلعه نویی (سرمربی تیم سپاهان) را به ویژه در كنار زمین به طور كامل متوجه می‌شوی گفت: تمام دستوراتی كه قلعه نویی به من می‌دهد را كاملا می فهمم و همیشه تلاش می‌كنم آنها را اجرا كنم. من مشكلی برای متوجه شدن منظور او ندارم.ادامه مطلب