تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

تقدیر باشگاه سپاهان از بهرام شفیع ، جواد خیابانی وعادل فردوسی پور

  • تاریخ : دوشنبه 16 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان انتخاب بهرام شفیع ، جواد خیابانی و عادل فردوسی پور سه مجری و گزارشگر و گزارشگر ورزشی سیما در همایش برترین مجریان صدا و سیما را تبریک گفت .


به گزارش پایگاه خبری سپاهان در این اطلاعیه آمده است : هر چند اکثریت قریب به اتفاق مجریان گزارشگران ورزشی رادیو تلویزیون ایران عزیزانی توانمند هستند که بهانه های متعددی می تواند مردم را به یاد صدا و گزارش های آنها بیاندازد اما انتخاب بهرام شفیع ، جواد خیابانی و عادل فردوسی پور به عنوان برترین های صدا و سیما از سوی سازمان متبوعشان مجالی را به وجود آورد تا از تلاشهای چند ساله این سه چهره تقدیر و سپاسگزاری نمائیم و مطالبی را یاد آور شویم .
-بهرام شفیع به عنوان یکی از بزرگان عرصه مجری گری و گزارشگری صدا و سیما با برنامه قدیمی و ریشه دار خود هر هفته صبح جمعه ها مهمان هواداران ورزش بوده است .
توجه ایشان به مسائل فرهنگی در ورزش و عنایت و فراگیری که در برنامه متبوع وی نسبت به همه رشته های ورزشی در در دو حوزه مردان و بانوان وجود دارد باعث شده تا حدود زیادی عدالت رسانه ای نسبت به ورزش در این برنامه متجلی شود ودر ایامی که رسانه ملی نسبت به بسیاری از رشته ها دیدگاه غریبانه ای دارد بهرام شفیع در برنامه تحت مدیریت خود سعی نموده تا نگاه مهربانانه و محبت آمیزی به رشته های غیر فوتبالی داشته باشد و حتی خطر کاهش مخاطب نیز باعث نشده تا وی از این رویکرد خود کوتاه بیاید. همه اینها به علاوه حسن های دیگر باعث می شود تا قدردان زحمات و تلاشهای بی وقفه این مجری و گزارشگر توانمند در ورزش ایران باشیم و برای و ی و پویایی هر چه بهتر برنامه متبوعش در ادامه کار آرزوی موفقیت کنیم.
-جواد خیابانی به عنوان یکی از پیشکسوتان گزارشگر ورزشی ایران در سال های گذشته گزارشگر دیدارهای حساسی بوده که برای مردم و هواداران فوتبال خاطره انگیز بوده است و قطعا وی می تواند در دور جدید گزارشها و اجراهای خود با توجه به درخواست ها و نیازهای نسل جدید هواداران فوتبال ایران و توجه بیشتر به این مطالبات همچنان تا سال های آینده چهره محبوب و برتر در این حوزه باقی بماند و نام خود را همچنان در این عرصه جاودانه نگاه دارد.
ضمن اینکه جواد خیابانی در بسیاری از دیدارها عرق ملی و عشق خود را به ایران بارها در فریاد ها ، اشک ها طنین صدای خود به نمایش گذاشته که همین موارد توانسته وی را تا حدودی متمایز از دیگران نگاه دارد.
عادل فردوسی پور نیز که به چهره محبوب سالیان اخیر در بین جوانان و هواداران فوتبال تبدیل شده به حق به عنوان مجری برتر رسانه ملی انتخاب شد .
هر چند در ایام گذشته باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مواضع خود نسبت به فردوسی پور و برنامه نود انتقادات و گلایه های متعددی را مطرح نموده و مواردی از جمله عدم توجه ایشان به خوبی ها و مسائل مثبت و فرهنگی در ورزش ، برخی پردازش ها و تحلیل های یکسویه را محور انتقاد به عادل بر شمرده است که کماکان نیز بر مواضع قبلی تاکید می نمائیم اما اجراهای هنرمندانه ، تزریق انرژی و هیجانات بالا به فوتبال ، کلام زیبا و.... باعث می شود که فارغ از برخی از اندیشه ها و دیدگاه های وی و با حفظ انتقادات مان ، از فردوسی پور به عنوان چهره ای برجسته و برتر در عرصه مجری گری و گزارشگری تقدیر کنیم و این انتخاب اخیر را به وی تبریک گوئیم و امیدوار باشیم در ادامه کار وی از محبوبیت و هنر بالای خود بیش از پیش برای نشر رفتارهای دینی ، انسانی و اخلاق جوانمردی را در بین جامعه ورزش و هواداران فوتبال بهره بیشتری گیرد.ادامه مطلب