تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

شکست سنگین منچستر یونایتد در آنفیلد

  • تاریخ : دوشنبه 16 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

در ادامه بازی های هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلستان، تیم فوتبال منچستر یونایتد در آنفیلد ۳ بر ۱ مغلوب لیورپول شد.

در نیمه نخست این بازی درک کویت روی حرکات لوئیز سوارز دو گل در دقایق (۳۴) و (۳۹) به ثمر رساند. بعد از آن تکل خشن جیمی کرگر باعث مصدومیت نانی شد و هافبک پرتغالی شیاطین سرخ با چشمانی اشک بار زمین مسابقه را ترک کرد.

در نیمه دوم ضربه ایستگاهی سوارز با دفع ناقص ون درسار همراه شد که در ریباند درک کویت یک بار دیگر دروازه یونایتد را در دقیقه (۶۴) گشود و هت تریکش را تکمیل کرد. در دقیقه (۹۰) بازی خاویر هرناندز یکی از گل های خورده را جبران کرد اما شاگردان فرگوسن دومین شکست متوالی خود را متحمل شدند.

با این نتیجه لیورپول 42 امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد و منچستر یونایتد با 60 امتیاز همچنان صدرنشین لیگ برتر است. اگرچه یک بازی از آرسنال 57 امتیازی بیشتر دارد.


ترکیب منچستر یونایتد : ون در سار، اسمالینگ، براون، اورا، رافائل(۷۶ اوشی)، گیگز، اسکولز(۸۴ فلچر)، کریک، نانی(۴۵ هرناندز)، برباتوف، رونی
فرگوسن پس از شکست آنفلید باخبرنگاران صحبت نکرد
در پایان دیدار یکشنبه شب ورزشگاه آنفیلد که باشکست 1-3 منچستریونایتد مقابل لیورپول همراه بود، دومین شکست پیاپی منچستر یونایتد رقم خورد

در پایان این مسابقه سرالکس فرگوسن به سوالات خبرنگاران پاسخ نداد و هیچ کسی از سوی اعضای کادرفنی منچستریونایتد در کنفرانس خبری شرکت نکرد.

این مربی 69 ساله كه هفته قبل بخاطر انتقاد از داور جنجال‌ساز شد، پس از بازی در آنفیلد به تمامی اعضا تیمش سفارش اكید كرد كه از انجام مصاحبه خودداری كنند.

با توجه به این رفتار غیرورزشی پیش‌بینی می ‌شود جریمه و محرومیت تازه‌ای در انتظار مربی 69 ساله اسكاتلندی است.
منبع:http://www.manutdfc.us/ادامه مطلب