تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

فرگوسن درمورد خرید چیچاریتو: او را دزدیدیم

  • تاریخ : پنجشنبه 19 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

ستاره مکزیکی در رقابتهای این فصل 14 گل به ثمر رسانده

سرالکس فرگوسن، مربی باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی زبان به تمجید از خاویر ارناندس گشوده و اعلام کرده که جذب این ستاره مکزیکی ، بیزنس فوق العاده ای بود.

چیچاریتو در 31 حضورش در ترکیب یونایتد در رقابتهای این فصل توانسته 14 گل به ثمر برساند و روز یکشنبه و در دیدار آنفیلد تک گل یونایتد را به ثمر رساند. فرگوسن اکنون در صحبتهایی ازخریداری این ستاره از تیم چیوواس مکزیک می گوید

فرگوسن در صحبتهایی به مجله اینساید یونایتد گفت:«ما بدون شک عملکرد فوق العاده ای در خرید او داشتیم. ما چیچاریتو را دزدیدم. خریداری چیچاریتو، پروسه ای طولانی مدت بود ولی ما این را ترجیح می دادیم.»

فرگوسن ادامه داد:« ما بازی او را مورد آنالیز قرار دادیم و از پیشینه او مطلع شدیم. زمانی که به این نکات پی بردیم، جیم لاولور برای یک ماه در مکزیک ماند تا مطمئن شویم که خرید او قطعی شده است.ما خاویر ارناندس (چیچاریتو) را به انگلیس آوردیم و تمام قراردادها به امضا رسید. این خرید بسیار خوبی بود.»

سرالکس ادامه داد:« این پروسه دسامبر سال 2009 آغاز شد ولی در نهایت نتوانستیم که تا ماه می این قرارداد را نهایی کنیم. ما از نوامبر سال 2009 چیچاریتو را زیر ذره بین داشتیم. گزارشها حاکی از آن بود که اوضاع بهتر و بهتر می شود. جیم یک ماه در مکزیک ماند و بازیهای او را در دیدارهای مختلف تماشا کرد. رکورد بازیهای ملی او فوق العاده است.او تقریبا در هر بازی یک گل می زند که این عالی است.»
منبع : سایت گلادامه مطلب