تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

فقط باید به‌سری آ فكر كنیم آلگری: حق میلان صعود به‌مرحله بعدی رقابت‌ها بود

  • تاریخ : پنجشنبه 19 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال میلان ایتالیا شایستگی تیمش برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا را بیش از تاتنهام دانست.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت یوفا، ماسیمیلیانو آلگری سرمربی میلان پس از تساوی شب گذشته شاگردانش مقابل تاتنهام كه در نهایت منجر به‌حذف تیم تحت رهبریش از لیگ قهرمانان اروپا انجامید اظهار داشت: تیم ما عملكرد مثبتی را از خود به‌نمایش گذاشت. در هر 2 دیدار رفت و برگشت فرصت‌های متعددی را بر روی دروازه تاتنهام ایجاد كردیم، اما نتوانستیم در گلزنی موفق ظاهر شویم.
وی افزود: میلان می‌توانست به مرحله یك‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود كند و این حق تیم ما بود.
آلگری در ادامه به‌تمجید از مهاجمان تیمش پرداخت و گفت: مهاجمان تیم روبینیو و پاتو موقعیت‌های فراوانی را بدست آوردند كه منجر به‌گل نشد. از عملكرد آن‌ها راضی هستم و خوشحالم كه بازیكنانم با روحیه جنگندگی بالا مقابل تاتنهام صف‌آرایی كردند.
سرمربی میلان خاطرنشان كرد: لیگ قهرمانان برای میلان به‌پایان رسیده است و باید تمام تمركزمان را به رقابت‌های سری آ معطوف كنیم.
شب گذشته تاتنهام در ورزشگاه خانگی مقابل میلان با تساوی بدون گل متوقف شد، اما به لطف پیروزی یك بر صفر خارج از خانه و در ورزشگاه سن‌سیرو جواز حضور در مرحله یك‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را كسب كرد.
منبع :خبرگزاری فارسادامه مطلب