تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

پاسخی به سخنان حسین فرکی

  • تاریخ : شنبه 21 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

با توجه به سخنان جناب آقای حسین فرکی سرمربی محترم تیم نفت تهران در کنفرانس خبری پس از دیدار تیم های فولاد مبارکه سپاهان و نفت تهران و اعتراض ایشان به این مورد که چرا ملی پوش سپاهان تیم ملی امید ایران زود تر از سایر ملی پوشان پس از دیدار تیم های ملی امید ایران – قرقیزستان به کشور بازگشت توضیحات ذیل را ضروری می دانیمباشگاه سپاهان همیشه پیگیر حضور ملی پوشان خود در تیم های ملی بوده است و در هر زمانی که لازم میدانست خود برای بازگرداندن ملی پوشان خود پس ازاتمام رقابت های ملی مربوطه، اقدام می نمود.

این باشگاه از مدتی قبل از حضور تیم ملی فوتبال امید ایران در قرقیزستان پیگیر وضعیت ملی پوش خود احسان حاج صفی در این تیم بوده و با رصد نمودن اولین پرواز به ایران پس از برگزاری این دیدار خود راسا برای بازگشت این بازیکن به ایران اقدام به تهیه بلیط نمود. باشگاه مس کرمان نیز در این باره مشاوره های لازم را از سپاهان اخذ و نسبت به بازگرداندن ملی پوش خود از قرقیزستان اقدام کرد.

بنابراین این مسئله کاملا با پیگیری ها و اخذ بلیط توسط باشگاه محقق شده و مبسوق به سابقه بوده است .
لذا بحث تبعیضی که از سوی آقای فرکی مطرح شده دور از واقعیت است ، چرا که در این موضوع فدراسیون فوتبال هیچ گونه دخالتی نداشته و ندارد و اقدامات ، رایزنی ها و پیگیری های باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در این باره تاثیر گذار بوده استادامه مطلب