تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

منچستریونایتد – مارسی: آیا دفاع مارسی پس از شش ماه باز می‌شود؟

  • تاریخ : سه شنبه 24 اسفند 1389
  • موضوع :
  • نظرات

مارسی شش ماه است که در اروپا گلی دریافت نکرده است. آنها در دیدار رفت مقابل یونایتد به تساوی بدون گل رسیدند، نتیجه‌ای که فرگوسن می‌گوید شاید مطلوب مارسی بوده.

منچستریونایتد باید پس از تساوی در فرانسه، مقابل المپیک مارسی به پیروزی برسد، تیمی که پنج بازی پیاپی است گلی در لیگ قهرمانان دریافت نکرده.

تقریبا شش ماه است که دفاع مارسی در اروپا باز نشده و آخرین باری که آنها گل خوردند به مرحله گروهی در 28 سپتامبر برمی‌گردد که چلسی مقابل آنها دو بر صفر پیروز شد.

اما مارسی در خارج از میدان دچار بحران است. براندائو، مهاجم آنها با اتهام تجاوز روبرو شده و باشگاه به او اجازه داده که به برزیل برگردد.

دو بازیکن مارسی، در جریان پیروزی دو بر صفر در خانه رن پیراهن براندائو را در دست گرفتند و به تماشاگران نشان دادند، حرکتی که ژان کلود داسیه، رییس باشگاه آن را نکوهش کرد اما دیدیه دشان، مربی تیم آن را ستود.

سلیمان دیاوارا، مدافع مارسی گفت: «باید اتحاد خود را نشان دهیم و قدرتمند باشیم.»

مارسی که در فرانسه مقابل یونایتد تساوی بدون گل کسب کرد، می‌تواند برای اولین بار پس از فصل 93-1992 به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد. آنها در آن فصل فاتح این رقابت‌ها شدند.

دیاوارا به وب‌سایت باشگاه گفته: «این بازی کاملا با دیدار رفت متفاوت خواهد بود. آنها در خانه گل‌های بسیاری می‌زنند. ما باید مطمئن شویم که آنها نمی‌توانند این کار را بکنند. ما اجازه نمی‌دهیم آنها به گل برسند.»

مارسی برای صعود، باید اولین تیم فرانسوی شود که در اولدترافورد پیروز می‌شود.

سر الکس فرگوسن، مربی یونایتد می‌گوید: «مقابل تیمی بازی می‌کنیم که بسیار باتجربه و قدرتمند است. بازی آنها را دو بار در خارج از خانه دیده‌ام، یک بار مقابل موناکو و بار دیگر مقابل رن. آنها کیفیت‌هایی را نشان دادند که باید با آنها مقابله کنیم.

فکر می‌کردم مارسی در خانه به دنبال تساوی بدون گل خواهد بود. شاید آنها تیم با اعتماد به نفس این دیدار باشند. آنها تیم خوبی هستند و تلاش خواهند کرد در ضد حمله به ما ضربه بزنند.»

فرگوسن در دیدار جام حذفی مقابل آرسنال ریسک بزرگی کرد و به پل اسکولز و رایان گیگز استراحت داد. یونایتد با هفت مدافع به میدان رفت و آرسنال را دو بر صفر برد و به نیمه‌نهایی رسید.

بازگشت نانی به تمرینات در روز دوشنبه هم خبر خوبی برای قهرمان سه دوره لیگ قهرمانان بود. انتظار می‌رفت او تا ماه آینده میلادی غایب باشد ولی همین سه‌شنبه احتمالا بازی خواهد کرد.

بنوا شیرو، هافبک مارسی می‌گوید: «او یکی از بهترین بازیکنان دنیاست».

مایکل کریک هم پس از آن که دیدار با آرسنال را به دلیل مصدومیت ساق پا و کشاله ران از دست داد، به تمرینات برگشته.

آنتونیو والنسیا، بال یونایتد هم شنبه پس از دوری شش‌ماهه به میادین برگشت.

فرگوسن گفت: «این فوق‌العاده است که آنتونیو را روز شنبه برای 35 دقیقه در اختیار داشتیم، چرا که او مدتی طولانی غایب بود.

این که آنتونیو در دسترس است خبری عالی برای ماست. امیدوارم که این به سود ما باشد. تیم نیاز دارد به پیش برود و عالی کار کند تا قهرمان شود».

یونایتد در صدر جدول لیگ برتر است، اما مارسی در لیگ فرانسه چهارم است و چهار امتیاز با لیل صدرنشین فاصله دارد.
منبع:http://www.manutdfc.us/ادامه مطلب