تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

آخرین پیروزی زردها در سال 89 / در انتظار قهرمانی سپاهان در سال 90

  • تاریخ : دوشنبه 1 فروردین 1390
  • موضوع :
  • نظرات

تیم‌ فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ، استیل‌‌‌‌آذین را شكست داد.تیم‌های فوتبال استیل‌‌‌آذین و سپاهان از ساعت 15:30 امروز در حضور حدود 500 تماشاگر در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند كه این دیدار با نتیجه 2 بر یك به سود شاگردان قلعه‌نویی خاتمه یافت.
در نیمه اول این دیدار حسین كاظمی استیل آذین را پیش انداخت تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان رسد .

در ادامه این دیدار و با آغاز نیمه دوم میلوراد یانوش، مهاجم سپاهان كار را برای این تیم به تساوی كشاند تا زردها امیدوار به پیروزی در این دیدار شوند.
در دقیقه 80 ابراهیم توره سپاهان را 2 بر یك پیش انداخت تا این تیم سال 89 را با پیروزی و كسب 3 امتیازی دیگر به پایان برساند.

كریم قنبری پس از پیروزی 2 بر یك سپاهان مقابل استیل آذین در هفته بیست‌ و هفتم رقابت‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران در مورد این دیدار گفت: بازیكنان سپاهان از لحاظ بدنی خسته بودند ضمن اینكه امروز نیز بازی سنگینی به نمایش گذاشته شد و اگر می‌خواستیم در نیمه اول بازیكنانمان را تعویض كنیم، باید 5 بازیكن را تعویض می‌كردیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در نیمه دوم بازیكنان به شرایط اصلی بازگشتند و توانستیم با دست پر از میدان خارج شویم.
قنبری در مورد ادامه رقابت‌های لیگ گفت:‌شرایط سخت است چرا كه 4 یا 5 تیم در حال حاضر در كورس قهرمانی هستند و ما نیز برای رسیدن به این عنوان هیچ تیمی را دست‌كم نمی‌گیریم.
وی افزود: فشردگی بازی‌ها به خصوص برای تیم‌هایی كه در آسیا بازی دارند، كار را دشوار می‌كند اما امیدوارم با جابجایی‌هایی كه در بین بازیكنان انجام می‌دهیم بتوانیم به روند خوب خودمان ادامه دهیم.

مربی سپاهان یادآور شد: استیل‌آذین نفرات خوبی دارد و امیدوارم با محمود یاوری كه از تجربیات بالایی برخوردار است، این تیم در لیگ برتر باقی بماند چرا كه بقای استیل‌ آذین در لیگ برتر به سود فوتبال ایران است.
قنبری در پایان در مورد غیبت امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان در نشست خبری گفت: قلعه‌نویی به دلیل كسالتی كه داشت در این نشست غیبت كرده و این وظیفه را به من محول كرده است.ادامه مطلب