تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

بکام : چیچاریتو اگر می خواهد درترکیب ثابت باشد،باید توانایی هایش را نشان دهد

  • تاریخ : دوشنبه 1 فروردین 1390
  • موضوع :
  • نظرات

ستاره سابق یونایتد به تمجید از ستاره مکزیکی این تیم پرداخته

دیوید بکام ستاره سالهای نه چندان دور باشگاه منچستریونایتد در صحبتهایی زبان به تمجید از خاویر ارناندس، ستاره جوان و مکزیکی منچستریونایتد گشوده است. ارناندس در اولین فصل حضورش در یونایتد یکی از ستاره های تیم فرگوسن بوده و عملکردی استثنایی را به نمایش گذاشته است

بکام پس از جلسه تمرینی روز جمعه اش با تیم گلکسی به خبرنگاران گفت:« چیچاریتو وقتی بازی می کند، فوق العاده است. او گلزنی می کند و از فرصتها بهره می برد و به شدت برای تیم تلاش می کند. از تماشای نمایش اوواقعا خوشحالم. خیلی لذت بخش است که ببینی که بازیکن جوانی تا این حد خوب است، بازیکنی که از یک منطقه دیگری از دنیاست. پیوستن به یونایتد و ارائه چنین نمایشی واقعا استثنایی است.»

بکام معتقد است که ارناندس باید یادبگیرد تا جایش را در ترکیب اصلی تیم بیابد؛چرا که فرگوسن به بازیکنانی که آماده نباشد بازی نمی دهد:«اگر سرالکس فرگوسن متقاعد نشود که او بازیکن خوبی است، مطمئن باشید که او در ترکیب تیم قرار نمی گیرد و به گل نخواهد رسید. او هر وقت بازی می کند،حرفهای زیادی برای گفتن دارد. بدون شک مربی تیم به او باور دارد و برای ارناندس آرزوی موفقیت می کنم. »

منبع : سایت گلادامه مطلب