تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

قلعه نوعی : اگر مکررا برای ما حاشیه سازی نکنند باز هم قهرمان می شویم

  • تاریخ : دوشنبه 8 فروردین 1390
  • موضوع :
  • نظرات

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت : اگر به طور مکرر برای ما حاشیه سازی نکنند باز هم قهرمان ایران می شویمامیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 2 بر صفر سپاهان برابر صنعت نفت آبادان عنوان كرد: به غلام پیروانی تبریك می‌گویم كه توانسته تیم صنعت نفت را دگرگون كند. اصلا انتظار نداشتم تیم نفت این گونه بازی كند و ما را زیر فشار قرار دهد.
وی افزود: در نیمه اول غافلگیر شدیم و در نیمه دوم پس از شناخت از نفت توانستیم كارهای تاكتیكی خود را در زمین پیاده كنیم. خوشحالم كه توانستیم به صدر جدول راه یابیم، اما تازه كار ما شروع شده است، زیرا همیشه حفظ صدرنشینی سخت‌تر است.

قلعه‌نویی در ادامه تصریح كرد: بازیکنان خوبی را در اختیار داریم و می توانیم در روزهای فشرده لیگ بازی خوبی انجام دهیم. با اضافه شدن محرم نویدكیا تیم كامل‌تر خواهد شد و بازی‌های بهتری انجام خواهیم داد.
وی ادامه داد: اگر بگذارند و به طور مکرر برای ما حاشیه سازی نکنند مطمئن باشید باز هم به قهرمانی دست خواهیم یافت.
سرمربی سپاهان با اشاره به زحمات مدیران باشگاه اظهار داشت: ما یك تیم نیستیم، بلكه یك باشگاه هستیم و زحمات تمام افراد در موفقیت تیم تاثیر دارد. از تمام مسئولان و مدیران سپاهان و کارخانه فولاد مبارکه چه مدیران فعلی و چه مدیران قبلی به علت فراهم آوردن شرایط مناسب تقدیر و تشكر می‌كنم .ادامه مطلب