تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

بحث وتبادل نظر در باره ی مورینیو/اودر رئال چه کرد؟

  • تاریخ : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390
  • موضوع :
  • نظرات

بحث وتبادل نظر در رابطه با مورینیو / او در رئال چه کرد؟

آیا او در نظر شما همچنان یک مربی بزرگ و استثنایی است یا فردی که به مرور آن جادوی سوزاننده مربیگری را از دست داده است.

سایت گل – سکوت ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال‌مادرید، گزنده‌ترین اتفاق این روزهای فوتبال جهان است. او که برای آغاز یک عصر طلایی به برنابئو آمده است، در پایان اولین سال، با فتح یک جام حذفی، مقام دومی لیگ و حذف از لیگ قهرمانان در مرحله نیمه‌نهایی کار خود را به پایان خواهد رساند.
ژوزه ناراحت از اتفاقات بازی رفت و برگشت مقابل بارسلونا در هفته گذشته حملات شدیدی را از مربیان مختلف تحمل کرده است، اما فعلا واکنشی به غیر از حرف‌های تند کنفرانس مطبوعاتی بازی رفت از وی ندیده‌ایم. او در پایان چهارمین ال‌کلاسیکو، آشکارا تیمی را در اختیار دارد که نسبت به گذشته پیشرفت تاکتیکی فوق‌العاده‌ای داشته و شکست پنج بر صفر بازی رفت را با تساوی نسبتا عادلانه در نو کمپ عوض میکند.

در شرایطی که گفته می‌شود مورینیو شاید در مادرید نماند، وکیل او تاکید کرد که او تازه کارش را در رئال آغاز کرده است و حالا هواداران رئال انتظار دارند او مثل روزهای اینتر تیمی را بسازد که در فصل آینده بتواند در همه جام‌ها یک مدعی اصلی باشد.

خب، با این مقدمه طولانی سایت گل نظر کاربران خود را در این باره می‌خواهد. دوست داریم بدانیم درباره ژوزه مورینیو که حالا مقابل بارسا شکست خورده است، چه فکر می‌کنید؟ آیا او در نظر شما همچنان یک مربی بزرگ و استثنایی است یا فردی که به مرور آن جادوی سوزاننده مربیگری را از دست داده است. در این بحث جذاب، شرکت کنید و نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها به سایت گل ارسال کنید.

لازم به توضیح نیست که مطالب حاوی عبارات توهین‌آمیز منتشر نخواهد شد.

منبع:گلادامه مطلب