تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

حاشیه های دیدار فولاد مبارکه سپاهان ایران - الجزیره امارات

  • تاریخ : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390
  • موضوع :
  • نظرات


حاشیه هایی از آخرین دیدار گروهی زردپوشان اصفهان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را در این خبر بخوانید *دیدار تیم‌های فوتبال الجزیره امارات و سپاهان اصفهان از هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 20:30  دیشب در ورزشگاه شیخ محمد بن زاید امارات برگزار شد. 
هواداران سپاهانی كه حدود 600 تا 700 نفر بودند با فریادهای ایران - ایران و سپاهان - سپاهان  خود جو ورزشگاه را به دست گرفتند. 

* بازیكنان الجزیره یك ساعت قبل از آغاز بازی وارد ورزشگاه شدند و به گرم كردن خود پرداختند. 

* تماشاگران ایرانی كه پیراهن‌های زرد بر تن و پرچم‌های ایران را نیز در دست داشتند در ضلع شمالی ورزشگاه مستقر شدند. اكثر این تماشاگران همراه با خانواده‌های خود در ورزشگاه حاضر شده بودند. 

* در جایگاه ویژه نیز مسئولان باشگاه سپاهان و سفیر ایران در امارات حضور داشتند. بازیكنان تیم فوتبال بانوان الجزیره نیز از جایگاه ویژه این بازی را تماشا می‌كردند. 

* با توجه به یكپارچگی و متمركز بودن هواداران ایرانی و پراكنده بودن اماراتی‌ها جو ورزشگاه در دست هواداران نماینده كشورمان بود. 

* پیش از آغاز این دیدار تصاویری از میزبانی قطر در جام جهانی 2022 از اسكوربورت ورزشگاه بن زائد پخش شد. 

* با وجود اینكه این دیدار در امارات برگزار می‌شود؛ اما تعداد خبرنگاران ایرانی حاضر در ورزشگاه نسبت به خبرنگاران میزبان بیشتر بود. 

* مانیتورهای موجود در جایگاه خبرنگاران پیش از آغاز مسابقه ، دیدار تیم‌های استقلال ایران و النصر عربستان را پخش كردند. خبرنگاران ایرانی حاضر نیز با هر حمله استقلال واكنش نشان می‌دادند. 

* قبل از آغاز بازی تمام بازیكنان و كادر فنی سپاهان به دستور قلعه‌نوعی به سمت نیمكت الجزیره رفتند و با اعضای این تیم دست دادند. 

* از نكات جالب توجه این بازی احوالپرسی گرم رضا عنایتی با خمیس اسماعیل بازیكن ملی پوش امارات بود آنها برخورد گرم و صمیمی با یكدیگر داشتند. 

* هوا در ابوظبی بسیار گرم و مرطوب بود. اما نسبت به بازی روز گذشته پرسپولیس و الوحده كه در همین شهر برگزار شد دو تا سه درجه خنك‌تر شده بود . 

* 15- 10 دقیقه ابتدای مسابقه كه ورزشگاه بسیار آرام و ساكت بود، فریادهای براگا در ورزشگاه كاملا به گوش می‌رسید او به بازیكنانش گوشزد می‌كرد كه اجازه بازی سازی به سپاهانی‌ها را ندهند و آنها را پرس كنند. 

* هواداران سپاهان بنر بزرگی را كه روی آن نوشته شده سپاهان ما سپاهان محبوب و با فریاد ایران ایران در ورزشگاه بن زائد به تشویق نماینده كشورمان پرداختند .

*داور چهارم دیدار تیم‌های سپاهان و الجزیره در نیمه اول به قصد تذكر به قلعه‌نوعی به سمت وی رفت كه با برخورد گرم وی مواجه شد. سرمربی سپاهان در این لحظه داور چهارم دیدار را در آغوش كشید. 
 
 *بازی به طور مستقیم از هر 2 اسكوربورد ورزشگاه پخش شد. 

*محرم نویدكیا، كاپیتان سپاهان از دقیقه 25 شروع به گرم كردن كرد. 

*هواداران سپاهان در تمام مدت نیمه اول به طور مداوم از تیم محبوب خود قهرمانی آسیا را طلب كردند. 
 
*اماراتی‌ها پس از گل الجزیره آهنگ‌های شاد پخش كردند كه این اتفاق پس از گل‌های سپاهان هیچگاه رخ نداد. 

*شعار یاعلی هواداران سپاهان در ورزشگاه طنین انداز شده بود. 

*احوالپرسی كاظمیان با بازیكنان الجزیره بین دو نیمه از نكات قابل توجه بود. 

*پس از پایان نیمه اول بصیرت، سرپرست سپاهان از كنار زمین به بازیكنان تیمش خسته نباشید گفت. 

*قلعه‌نوعی با صدا كردن نام بازیكن برزیلی تیمش یعنی جانواریو به نام كوچك "فابیو " به وی تذكرات فنی را گوشزد كرد. 

*پس از پایان دیدار دو تیم الجزیره امارات و سپاهان ایران فیاض سفیر ایران و حسینی رئیس هیئت مدیره سپاهان در میكزون حاضر شدند و با بدرقه ساكت ورزشگاه را ترك كردند. 

* پس از اینكه بازیكنان سپاهان سوار اتوبوس شدند تماشاگران این تیم با پرچم‌های سپاهان به دور این اتوبوس حلقه زده و شروع به تشویق بازیكنان كردند. هر بازیكنی كه تشویق می‌شد از اتوبوس پیاده شده و به ابراز احساسات هواداران پاسخ می‌داد.  
 
* محمدرضا ساكت مدیرعامل سپاهان پس از بازی به مدت 10 دقیقه با هواداران تیمش صحبت كرد و از آنها بابت حضور در ورزشگاه تشكر كرد. 

* از دقیقه 70 و با گل سوم سپاهان، براگا سرمربی الجزیره دیگر از جایش بر روی نیمكت تكان نخورد. 

* هواداران سپاهان در این دیدار سرود قهرمانی سر دادند. 

* در پایان مسابقه دیشب، ساكت با مسئولان الجزیره دیدار كرد و بابت میزبانی خوب اماراتی‌ها از آنها تشكر كرد. آنها در پایان این دیدار همدیگر را در آغوش گرفتند.

 
ادامه مطلب