تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

زرد و آبی به هم نمی آیند/ نگاهی به خریدهای بی حاصل استقلال از بازار برزیل

  • تاریخ : شنبه 24 اردیبهشت 1390
  • موضوع :
  • نظرات

به نظر می رسد که یا استخدام بازیکن برزیلی برای استقلال خوش یمن نیست و یا آبی ها باید در انتخاب کانالی که این بازیکنان را به آنها معرفی می کند تجدید نظر کنند.

سایت گل- وقتی علی فتح ا...زاده در ابتدای این فصل به استقلال برگشت، تیمی را برای لیگ دهم بست که در میان بازیکنانش نام 3بازیکن برزیلی هم دیده می شد. این برای اولین بار در تاریخ استقلال بود که 3برزیلی به طور همزمان به استخدام آبی پوشان در می آمدند.

حالا در روزهای انتهایی فصل از آن 3بازیکن فقط آندره لوییز باقی مانده که او هم مدتهاست (به استثنای بازی با السد) در ترکیب تیم قرار نمی گیرد. دوس سانتوس که یک مهاجم بی آزار بود در همان هفته های اول فصل دیپورت شد و فیلیپ آلوز هم بعد از مدتها کش و قوس بالاخره هفته گذشته قرارداد خود را فسخ کرد.

استقلال یک بار هم در لیگ سوم و در اولین سال حضور قلعه نویی دو بازیکن برزیلی به نام فابریسیو و گومز استخدام کرده بود که آنها هم بازدهی چندانی برای این تیم نداشتند. به نظر می رسد که یا استخدام بازیکن برزیلی برای استقلال خوش یمن نیست و یا آبی ها باید در انتخاب کانالی که این بازیکنان را به آنها معرفی می کند تجدید نظر کنند.

جالب اینجاست که این خریدهای پرتعداد و بی حاصل بازتاب چندانی هم در محافل فوتبالی ندارند و کسی در این مورد انتقادی نمی کند. حال آنکه پرسپولیس به خاطر خرید دی کارمو تا مدتها به سوژه مطبوعات و رسانه ها تبدیل شده بود و بعضی ها هنوز هم به خاطر همان یک خرید جواب پس می دهند.
ادامه مطلب