تبلیغات
خبرگزاری ورزشی ali0098

بلکبرن 1-1 منچستریونایتد: دیس ایز ناینتین!

  • تاریخ : یکشنبه 25 اردیبهشت 1390
  • موضوع :
  • نظرات

ین نوزدهمین قهرمانی شیاطین سرخ و دوازدهمین قهرمانی فرگوسن در لیگ برتر بود

سایت گل- منچستریونایتد با 1-1 در خانه بلکبرن، برای نوزدهمین بار قهرمان لیگ انگلیس شد. شاگردان فرگوسن که برای قهرمانی تنها به یک امتیاز نیاز داشتند، در نهایت به لطف گل رونی از روی نقطه پنالتی به هدف شان رسیدند و رکورد قهرمانی های لیورپول در جزیره را شکستند.
 البته در این دیدار ابتدا بلکبرنی ها روی اشتباه توماش کوژاک و آشفتگی خط دفاعی شیاطین سرخ توسط برت امرتون به گل رسیدند و بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. اما در نیمه دوم شاگردان فرگوسن تلاش بیشتری به خرج دادند تا اینکه خطای رابینسون روی خاویر ارناندز یک ضربه پنالتی را نصیب شیاطین سرخ کرد که رونی برخلاف جهت حرکت پل رابینسون توپ را به تور دروازه حریف رساند تا تک امتیازی که تیمش برای قهرمانی نیاز داشت، فراهم شود. 
یونایتدها چند دقیقه بعد از گل تساوی، می توانستند یک بار دیگر گلزنی کنند اما نانی نتوانست از ارسال خوب رونی استفاده کند. در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید تا قهرمانی یونایتدها در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل قطعی شود.
 این نوزدهمین قهرمانی شیاطین سرخ و دوازدهمین قهرمانی فرگوسن در لیگ برتر بود. آنها با این رکورد حالا بهترین تیم انگلیس هستند.ادامه مطلب